- CANYON

Stereo Earphones with inline microphone
Stylish, smart and ultra-compact vacuum earphones. Soft ear pads fit naturally into the ears to remain comfortably in place while relaxing, walking or travelling. Managing music and calls is quick and simple with an inline microphone. And no matter where you are, their comfortable structure effectively reduces ambient noise so you can enjoy clear sound.
Features:
• Driver: 10mm
• Impedance: 32 Ohm
• Frequency range: 40Hz-20kHz
• Cable length: 1.2m
• Sensitivity: 100dB+/-3dB
• 3 sizes of earbuds
• Inline microphone



| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Име на маркетингов модел | EPM-01 |
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Търговско име | CANYON headphones EPM-01 Mic 1.2m Black |
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Направление | Мобилен телефон Telephone Set PC таблет |
| Направление | Мобилен телефон Telephone Set PC таблет |
| Технология на свързване | С кабел |
| Технология на свързване | С кабел |
| Форм фактор | Слушалка |
| Форм фактор | Слушалка |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Тип монтиране | В ухо |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Слушалки - Технология | Динамичен |
| Честотен диапазон | 40Hz-20kHz |
| Честотен диапазон | 40Hz-20kHz |
| Микрофон - Форм фактор | Вградени |
| Микрофон - Форм фактор | Вградени |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Дължина на кабела | 1.2 m |
| Дължина на кабела | 1.2 m |
| Външен цвят | Черен |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | 3 sizes silicone tips |
| Включени аксесоари | 3x Ear Tips |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 40 |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 40 |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1400x1200 мм |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 4800 |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 56 |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1400x1200 мм |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x1900x1200 мм |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 56 |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 6720 |
| Color box dimensions (mm) | 24x100x75 мм |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x1900x1200 мм |
| Single pack gross weight (kg) | 0.051 кг |
| Carton weight (kg) | 6.92 кг |
| Слушалки - Технология | Динамичен |
| Включени аксесоари | 3x Ear Tips |
| Диаметър на говорителя | 10 mm |
| Чувствителност | 100 dB |
| Импеданс | 32 Ω |
| Color box dimensions (mm) | 24x100x75 мм |
| Single pack gross weight (kg) | 0.051 кг |
| Carton weight (kg) | 6.92 кг |
| Тегло | 0.05кг |
CANYON Стерео слушалки с микрофон – Премиум звук и ясни разговори (Черни)
Подобрете аудио изживяването си с CANYON стерео слушалките (SKU: CNE-CEPM01B). С елегантен черен дизайн, те предлагат балансиран звук и лесно общуване с вграден микрофон – идеални за музика, работа и разговори.
Защо ще ги обичате:
- Завладяващ звук: Висококачествено стерео за музика, подкасти и филми.
- Микрофон с шумоподавяне: Ясни разговори дори на шумни места.
- Удобство за цял ден: Леки и ергономични с меки вушни късове.
- Без заплитане: Здрав кабел, устойчив на заплитане.
- Универсална съвместимост: Работи със смартфони, таблети и лаптопи (3.5mm жак).
Технически спецификации:
- Динамик: 10mm
- Честотен обхват: 20Hz–20kHz
- Импеданс: 32Ω
- Дължина на кабела: 1.2m
Подобрете звука си – поръчайте сега!
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







